Kitaran Kanak-Kanak 14 Inci
Ia menampilkan reka bentuk yang ringan, ketinggian boleh laras dan bahan tahan lama, memastikan perjalanan yang selesa, boleh disesuaikan dan tahan lama. Warna dan reka bentuk yang bertenaga basikal itu bertujuan untuk memberi inspirasi kepada kreativiti dan ekspresi diri pada kanak-kanak, menggalakkan perkembangan motor, berdikari dan interaksi sosial melalui pengalaman menunggang yang dikongsi.
pengenalan produk
| Bahan Garpu | Keluli |
| Gear | 7/14 kelajuan kelajuan tunggal |
| Saiz Roda | 12"/14"/16"/18" |
| Bahan Bingkai | Keluli |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | Keluli |
| Roda Latihan | ya |
| Jenis Bingkai | Bingkai Keras (Perendam Bukan Belakang) |
| Tempat Asal | Hebei, China |
| Nama Jenama | DAODEBAO |
| Nombor Model | XAM-XRK |
| Suspensi Garpu | TIDAK |
| Berat Kasar | 10kg |
| Berat Bersih | 9kg |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Panjang (m) | 1 |
| Kapasiti Muatan | 120kg |
| Nama produk | basikal kanak-kanak / basikal kanak-kanak / basikal kanak-kanak |
| warna | Merah/biru/putih/hitam/kuning |
| Brek | Brek Cakera/ Brek V/brek kabel |
| Bingkai | keluli karbon/aloi aluminium |
| Saiz | Basikal 12"/14"/16"/18". |
| tayar | Kenda |
| Logo | Logo Disesuaikan OEM Made.welcome |
| Kelajuan | 7/21/24/27-kelajuan sile kelajuan |
| Sijil | Sijil CE |
| Kata kunci | basikal kanak-kanak / basikal kanak-kanak / basikal bayi |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | Buih PE, beg plastik, kemudian pek kartun beralun dengan baik untuk setiap bahagian brek cakera basikal kanak-kanak mtb 20 18 inci basikal kanak-kanak mtb untuk basikal kanak-kanak berumur 10 hingga 15 tahun basikal import dari kitaran china |
| Pelabuhan | Tianjin, kanak-kanak mtb brek cakera basikal 20 18 inci basikal kanak-kanak mtb untuk kanak-kanak berumur 10 hingga 15 tahun basikal import basikal dari kitaran china |
| Keupayaan Bekalan | 20000 Keping/Keping setiap Bulan |


【Tayar Kusyen Lebih Lebar】Tayar yang lebih lebar menjadikan kawasan pendaratannya lebih besar, stereng lebih lancar. Walaupun kelajuannya sangat tinggi, basikal kanak-kanak tidak mudah tergelincir, jadi keselamatan anak lebih terjamin!


【Brek Selamat】Pembrekan basikal yang tepat pada masanya menjadikan proses penunggangan anak anda lebih selamat dan keluarga lebih selesa.

Cool tags: Kitaran kanak-kanak 14 inci, China pengeluar kitaran kanak-kanak 14 inci, pembekal, kilang, Basikal kanak -kanak 18 inci, Bike Childs dengan Penstabil, ကလေးများ၏နှစ်ဘီးများအတွက်ပေါင်းစပ်သော့ခတ်, Seluar pendek berbasikal untuk roda dua kanak-kanak, ရော်ဘာတာယာကလေးများ၏စက်ဘီး, Roda Latihan Basikal Belia
Sepasang: Basikal 12 Inci Untuk Kanak-Kanak
Seterusnya: Basikal Kanak-Kanak 14 Inci Lelaki
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat



