Basikal 24 Inci
pengenalan produk
| Bahan Garpu | keluli |
| Gear | 24 Kelajuan |
| Suspensi Garpu | ya |
| Saiz Roda | 20" |
| Bahan Bingkai | keluli |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | keluli |
| Jenis Bingkai | Bingkai Keras (Pendam Bukan Belakang) |
| Lebar Tayar | 2 |
| Tempat asal | Hebei, China |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | HBJB-JBZF |
| Berat kasar | 15.9 |
| Berat bersih | 11.3 |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Panjang (m) | 1.4 |
| Had muatan | 100kg |
| OEM | Logo Pelanggan OEM |
| Nama Produk | KANAK-KANAK20 |
| Saiz | 10.5 |
| Brek | RS, tarik kabel Brek cakera+cakera HS1(160/160) |
| Tuas Derailleur | EF500-24S |
| Kelantangan | 0.2m³ |
| MOQ | 1PCS |
| Waranti | 3 tahun |
| pertandingan | berbasikal gunung |
| Kualiti | 100% Dijamin Puas Hati |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | 1.Material: Pakej kadbod dan pakej filem plastik, pakej kadbod di luar. 2. Saiz: 140cm * 75cm * 20cm. 3.keping: Satu basikal ke dalam satu karton 4. Saiz bekas: 290pcs ke dalam bekas 40HQ. 120pcs ke dalam bekas 20HQ. |
| Unit Jualan: | Item tunggal |
| Saiz pakej tunggal: | 115X22X69 cm |
| Berat kasar tunggal: | 15.900 kg |


Navigasi pelbagai rupa bumi dengan yakin, berkat garpu hadapan yang menebal yang menyerap hentakan, memberikan tunggangan yang lancar dan terkawal. Tayar luar bukan sahaja menebal untuk ketahanan yang dipertingkatkan tetapi juga direka untuk menawarkan cengkaman optimum, memastikan cengkaman selamat di atas jalan. Melengkapkan ciri-ciri ini ialah rim aloi aluminium yang anggun, menyumbang kepada kedua-dua estetika dan kekuatan keseluruhan basikal.


Keselamatan memenuhi inovasi dengan kemasukan lampu mewah, meningkatkan keterlihatan semasa keadaan cahaya malap. Terangi laluan anda dengan yakin, sama ada anda menyusuri jalan-jalan di bandar atau menikmati pengembaraan pada waktu malam. Brek cakera hadapan dan belakang lebih menekankan keselamatan, memberikan kuasa brek yang boleh dipercayai dan responsif untuk kawalan dan ketenangan fikiran yang dipertingkatkan.

Cool tags: Basikal 24 inci, China pengeluar basikal 24 inci, pembekal, kilang, မူကြိုဝေစက်ဘီး, နေရောင်ခြည်စွမ်းအင်သုံးကလေးများ၏ဘီးနှစ်ဘီး, Collapsible ဘက်ထရီ - စွမ်းအင်သုံးကလေးများ၏စက်ဘီး, ကလေးဘဝ, ကလေးများစက်ဘီးများအတွက်စက်ဘီးသော့ခတ်, ကလေးများ၏စက်ဘီး
Sepasang: Basikal Gunung Ringan 20 22 Cun
Seterusnya: Basikal Gunung Kanak-kanak
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat





