Basikal Kanak-kanak Mampu Milik
Basikal kanak-kanak mampu milik diserlahkan kerana reka bentuknya yang ringan, ketinggian boleh laras, ketahanan dan sokongan untuk pembangunan motor dan kebebasan. Ia memenuhi pelbagai saiz dengan bingkai keluli, rim aloi aluminium, dan roda latihan, sesuai untuk kanak-kanak sehingga 120kg. Basikal ini bertujuan untuk meningkatkan koordinasi, kekuatan otot dan kemahiran sosial, dengan jualan langsung kilang memastikan kemampuan, kualiti dan perkhidmatan selepas jualan.
pengenalan produk
| Bahan Garpu | Keluli |
| Gear | Kelajuan Tunggal |
| Saiz Roda | 18" 20"22" |
| Bahan Bingkai | Keluli |
| Sistem Brek | Talian Brek |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | Aloi Aluminium |
| Roda Latihan | ya |
| Jenis Bingkai | Bingkai Kalis Gempar Penuh |
| Tempat Asal | Hebei, China |
| Nama Jenama | DAODEBAO |
| Nombor Model | XAM-MBTHM |
| Suspensi Garpu | ya |
| Berat Kasar | 9.5KGS |
| Berat Bersih | 8.5KGS |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Panjang (m) | 0.95-1.15m |
| Kapasiti Muatan | 120kg |
| Nama produk | basikal kanak-kanak |
| Saiz | 18" 20"22" |
| Rim | Rim Aloi Aluminium |
| garpu | Garpu Keluli |
| Brek | Brek Tangan |
| pelana | Kulit Lembut |
| Jenis roda | Roda Udara 18 20 22 inci |
| Saiz roda | 18 20x2.125/2.4 |
| Kaedah Penghantaran | Laut |
| Kelebihan | Kilang langsung |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | 1 keping / kadbod dengan bahasa Inggeris atau anda meminta manual bahasa Dengan 5 lapisan kadbod coklat, atau kotak warna |
| Pelabuhan | Tianjin atau Qingdao |
| Keupayaan Bekalan | 10000 Keping/Keping setiap Bulan |


PERFECT FIT: Basikal yang lebih sesuai membawa kepada pembelajaran yang lebih pantas, keyakinan yang tinggi dan lebih menyeronokkan. Dengan berat 23.25 lbs, basikal yang ringan dan ergonomik ini mudah untuk dikendalikan oleh kanak-kanak.


PEDALING YANG DIOPTIMALKAN: Dengan nisbah keuntungan 3.5, Setiap lejang pedal akan menambah kelajuan ("keuntungan") dengan hanya jumlah tenaga yang betul ("nisbah") untuk mendorongnya, menghasilkan permulaan yang lebih mudah dan keseimbangan yang lebih baik.

Cool tags: basikal kanak-kanak mampu milik, China basikal kanak-kanak mampu milik pengeluar, pembekal, kilang, kanak -kanak murah dua roda, Basikal aloi magnesium kanak -kanak, Jersey Berbasikal untuk Basikal Kanak -kanak, Cycling Raincoat untuk Basikal Kanak -kanak, Bike kanak -kanak untuk kanak -kanak perempuan, Bike kanak -kanak dengan bingkai magnesium dan roda latihan
Sepasang: Basikal Kanak-Kanak Murah
Seterusnya: Basikal Kanak-kanak Berwarna-warni
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat




