Basikal Kanak-kanak
Basikal Kanak-kanak DAODEBAO disesuaikan untuk kanak-kanak berumur 3-8, menawarkan perjalanan yang selamat dan menyeronokkan dengan rangka keluli tinggi dan sistem gear satu kelajuan. Ia mempunyai saiz roda 20" hingga 26", brek cakera, dan kapasiti beban 150 kg, memastikan ketahanan dan kebolehpercayaan. Dengan pilihan untuk angin getah, EVA atau tayar plastik dan pelana yang selesa, basikal ini direka untuk kegunaan tanah rata, memberikan pengalaman berbasikal yang stabil dan menyeronokkan untuk penunggang muda.
pengenalan produk
| Bahan Garpu | Keluli |
| Saiz Roda | 20"24"26" |
| Bahan Bingkai | Keluli |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | Aloi Aluminium |
| Jenis Bingkai | Bingkai Keras (Perendam Bukan Belakang) |
| Lebar Tayar | 26*4" |
| Tempat Asal | Hebei, China |
| Nama Jenama | DAODEBAO |
| Nombor Model | XAM-HB |
| Suspensi Garpu | TIDAK |
| Berat Kasar | 19KG |
| Berat Bersih | 18KG |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Panjang (m) | 130cm |
| Kapasiti Muatan | 150KG |
| Nama produk | Basikal Bandar |
| warna | Disesuaikan |
| Logo | Logo tersuai |
| Saiz | 20"24"26" |
| Kelajuan | Basikal Laju Tunggal |
| Gaya | Popular |
| tayar | Tayar Udara Getah /Tayar EVA /Tayar plastik |
| pelana | Selesa |
| Permohonan | Tanah rata |
| bahan | Keluli Tinggi |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | 2pc/ctn, SKD 85%, Terima pembungkusan tersuai |
| Pelabuhan | pelabuhan tianjin |
| Keupayaan Bekalan | 200 Keping/Keping setahun |



Roda Latihan Boleh Tanggal: Ia cekap untuk pemula memasang roda latihan untuk belajar menunggang. Roda latihan boleh tanggal juga menyediakan lebih banyak latihan untuk kanak-kanak belajar keseimbangan.
Cool tags: basikal kanak-kanak, pengeluar basikal kanak-kanak China, pembekal, kilang, kasut berbasikal untuk roda dua kanak-kanak, pad siku untuk basikal kanak -kanak, Basikal kanak -kanak berprestasi tinggi, Basikal belia untuk kanak -kanak berusia 9 tahun, Basikal Belia untuk Remaja, Basikal brek cakera belia
Sepasang: Basikal Lelaki
Seterusnya: Basikal Kanak-kanak
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat





