Basikal Kanak-kanak Berwarna-warni
Basikal Kanak-kanak Berwarna-warni oleh DAODEBAO direka untuk kanak-kanak berumur 6-15, menampilkan rangka keluli karbon tinggi dan garpu aloi aluminium dengan penggantungan. Ia datang dalam saiz 18, 20 dan 22 inci, mempunyai gear satu kelajuan, dan termasuk sistem brek cakera. Dengan kapasiti muatan melebihi 200 kg dan tempat duduk boleh laras, basikal ini tahan lasak dan boleh disesuaikan, tersedia dalam pelbagai warna untuk disesuaikan dengan pilihan yang berbeza.
pengenalan produk
| Bahan Bingkai | Keluli berkarbon tinggi |
| Bahan Garpu | Aloi Aluminium |
| Suspensi Garpu | ya |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Saiz Roda | 18"20"22" |
| Gear | Kelajuan Tunggal |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | Aloi Aluminium |
| Lebar Tayar | 20*2.15" |
| Tempat Asal | Hebei, China |
| Nombor Model | XAM-MBTAWT |
| Nama Jenama | DAODEBAO |
| Jenis Bingkai | Bingkai Keras (Pendam Bukan Belakang) |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Kapasiti Muatan | Lebih daripada 200 kg |
| Panjang (m) | 1.7 |
| Berat Bersih | 15KG |
| Berat Kasar | 18KG |
| Nama produk | Basikal Gunung |
| warna | Biru Merah Merah Jambu |
| Saiz | 18 20 inci |
| Umur | 6-15 tahun |
| tayar | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Bingkai | Bingkai Keluli Karbon Tinggi |
| Logo | Logo Disesuaikan OEM Made.welcome |
| pelana | Selesa |
| Bar hendal | Hendal Keluli |
| Pembungkusan | 85% Pembungkusan Kadbod SKD / CKD |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | basikal gunung bycycles Pakej : 85% SKD |
| Pelabuhan | Pelabuhan Tianjin, atau sebagai keperluan pelanggan |
| Keupayaan Bekalan | 1000000 Keping/Keping setiap Bulan mengitar basikal gunung |


【Direka bentuk untuk kanak-kanak】 Basikal gaya BMX ini didatangkan dengan roda latihan boleh tanggal yang memudahkan pengimbangan walaupun untuk pemula. Ketinggian tempat duduk boleh dilaraskan dengan cepat mengikut ketinggian kanak-kanak. Sangkar botol boleh membawa air atau minuman untuk menjadikan setiap perjalanan lebih menyeronokkan.


【Mudah dipasang】85% pra-dipasang, sangat mudah untuk dipasang, sila rujuk arahan pemasangan dan video pemasangan sebelum pemasangan. Sila berhati-hati untuk tidak memasang garpu hadapan secara terbalik dan membezakan pedal kiri dan kanan. Selepas pemasangan, tiupkan tayar.

Cool tags: basikal kanak-kanak berwarna-warni, China pengeluar basikal berwarna-warni, pembekal, kilang, Basikal untuk kanak -kanak perempuan, Basikal untuk sembilan tahun, Basikal Gadis dengan Bingkai Keluli Karbon Tinggi, Basikal kanak -kanak aloi magnesium, Basikal keseimbangan pelbagai fungsi, Basikal brek cakera belia
Sepasang: Basikal Kanak-kanak Mampu Milik
Seterusnya: Basikal Kanak-Kanak Terbaik
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat




