Basikal Gunung Muda
Basikal Gunung Junior disesuaikan untuk penjelajah muda, dilengkapi dengan rangka keluli yang teguh dan roda 18" untuk menavigasi rupa bumi yang berbeza-beza. Ia menampilkan gear satu kelajuan dan dilengkapi dengan roda latihan untuk menyokong pemula, memfokuskan pada keselamatan dan pembinaan keyakinan. Basikal ini adalah pengenalan yang ideal untuk berbasikal gunung untuk kanak-kanak, menekankan ketahanan dan reka bentuk mesra kanak-kanak.
pengenalan produk
| Bahan Garpu | Keluli |
| Gear | Kelajuan Tunggal |
| Saiz Roda | 18" |
| Bahan Bingkai | Keluli |
| Sistem Brek | Talian Brek |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | Aloi Aluminium |
| Roda Latihan | ya |
| Jenis Bingkai | Bingkai Kalis Gempar Penuh |
| Tempat Asal | Hebei, China |
| Nama Jenama | DAODEBAO |
| Nombor Model | KAQ-XKJN |
| Suspensi Garpu | ya |
| Berat Kasar | 9.5KGS |
| Berat Bersih | 8.5KGS |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Panjang (m) | 0.95-1.15m |
| Kapasiti Muatan | 120kg |
| Nama produk | basikal kanak-kanak |
| Saiz | 18" 20"22" |
| Rim | Rim Aloi Aluminium |
| garpu | Garpu Keluli |
| Brek | Brek Tangan |
| pelana | Kulit Lembut |
| Jenis roda | Roda Udara 20 inci |
| Saiz roda | 20x2.125/2.4 |
| Kaedah Penghantaran | Laut |
| Kelebihan | Kilang langsung |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | 1 keping / kadbod dengan bahasa Inggeris atau anda meminta manual bahasa Dengan 5 lapisan kadbod coklat, atau kotak warna |
| Pelabuhan | Tianjin atau Qingdao |
| Keupayaan Bekalan | 10000 Keping/Keping setiap Bulan |


Anjakan Dan Brek Cakera Cemerlang: Pemindah tangan belakang Shimano dengan 7 kelajuan menjadikan bukit lebih mudah untuk didaki, manakala pengalih pusing menjadikannya licin dan mudah untuk menukar gear semasa menunggang. Basikal gunung kanak-kanak ini dilengkapi dengan brek Cakera Depan & Belakang memberikan kuasa berhenti yang pasti.


Laluan Menunggang Lebih Selamat: SHIMANO 7-pacuan kelajuan sangat cekap untuk digunakan. Brek tangan Dwi mempunyai brek yang sangat baik dengan masa tindak balas yang cepat; Pedal resin tidak licin dengan pemantul; Tayar gemuk juga melakukan kerja yang sangat baik untuk menghasilkan daya tarikan yang mencukupi pada mana-mana permukaan - pasir, paya, lumpur, salji atau turapan.

Cool tags: basikal gunung junior, pengeluar basikal gunung junior China, pembekal, kilang, cermin mata hitam berbasikal untuk dua roda kanak-kanak, Basikal kanak -kanak dengan roda magnesium 18 inci, Cap untuk basikal kanak -kanak, Bike kanak -kanak untuk kanak -kanak perempuan, Tawaran khas kanak -kanak basikal, Bahagian basikal kanak-kanak berkuasa bateri yang boleh ditanggalkan
Sepasang: Basikal Gunung 16 Inci
Seterusnya: Basikal Kanak-kanak Dengan Roda Latihan
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat




