Basikal Kanak-kanak
Basikal Kanak-kanak DAODEBAO direka untuk kanak-kanak berumur 3-8, menampilkan rangka keluli tahan lasak, penggearan satu kelajuan dan brek cakera. Ia datang dengan saiz roda 20-inci, pelana boleh laras dan tersedia dalam pelbagai warna. Basikal ini sesuai untuk penunggang muda, memberikan pengalaman berbasikal yang selamat dan selesa dengan kapasiti muatan 120kg.
pengenalan produk
| Bahan Garpu | Keluli |
| Gear | Kelajuan Tunggal |
| Saiz Roda | 20" |
| Bahan Bingkai | Keluli |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | Aloi Aluminium |
| Roda Latihan | TIDAK |
| Jenis Bingkai | Bingkai Keras (Perendam Bukan Belakang) |
| Tempat Asal | Hebei, China |
| Nama Jenama | DAODEBAO |
| Nombor Model | XAM-DSL |
| Suspensi Garpu | ya |
| Berat Kasar | 13kg |
| Berat Bersih | 12kg |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Panjang (m) | 1.2 |
| Kapasiti Muatan | 120kg |
| item | basikal gunung kanak-kanak |
| warna | merah biru oren ungu atau sesuaikan |
| Saiz | 16 18 20 22 24 inci |
| Kelajuan | Kelajuan tunggal |
| Bingkai dan garpu | rangka keluli, garpu ampaian |
| Bar hendal | keluli |
| Brek | brek cakera berkembar |
| tayar | tayar getah 2.35 |
| Rim | aloi aluminium |
| pelana | getah |
| Butiran Pembungkusan | 85% SKD 1PCS/CTN 45% SKD 1PCS/CTN AB 2PCS/3PCS/4PCS/CTN CKD 3PCS/4PCS/CTN PAKEJ BEG Basikal Kanak-Kanak 2023 Harga Rendah Basikal Kanak-Kanak Kitaran Bayi Berbasikal Bicicleta Basikal untuk Kanak-kanak 12 14 Basikal Gunung MTB Vtt Inci |
| Pelabuhan | Pelabuhan Tianjin, Pelabuhan Qingdao, atau sebagai keperluan pelanggan |
| Keupayaan Bekalan | 100000 Keping/Keping setiap Bulan kitaran gunung kanak-kanak basikal anak |


Benamkan si kecil anda dalam kegembiraan menunggang dengan basikal kanak-kanak kami yang direka dengan teliti, menampilkan reka bentuk ringan yang memastikan pengalaman yang lancar dan menggembirakan. Fungsi ketinggian boleh laras menambah lapisan serba boleh, menyesuaikan diri dengan keperluan anak anda yang semakin meningkat dan memastikan keselesaan dan keselamatan yang optimum.


Berbalut luaran yang menarik dan bertenaga, basikal kami bukan sekadar satu cara pengangkutan; ia adalah kenyataan fesyen di atas roda. Penampilan menawan itu bukan sahaja bertujuan untuk menarik estetika pelumba muda tetapi untuk menyemarakkan imaginasi mereka dan memupuk cinta yang berakar umbi untuk penerokaan.


Di tengah-tengah falsafah reka bentuk basikal kami ialah matlamat untuk memupuk kemerdekaan. Dengan mengayuh dan mengemudi secara bebas, kanak-kanak memupuk rasa autonomi, meningkatkan keyakinan diri dan kemahiran membuat keputusan. Kemerdekaan yang baru ditemui ini melangkaui aktiviti menunggang kuda, secara positif mempengaruhi pelbagai aspek kehidupan seharian mereka.
Cool tags: basikal kanak-kanak, pengeluar basikal kanak-kanak China, pembekal, kilang, ကလေးများ၏နှစ်ဘီးများအတွက်ပေါင်းစပ်သော့ခတ်, ကလေးများဆိုင်ကယ်, Cruiser ကလေးများ၏စက်ဘီး, အိမ်နီးချင်းကလေးများ၏စက်ဘီး, ကလေးများ၏စက်ဘီးများအတွက် U-lock, ရော်ဘာတာယာကလေးများ၏စက်ဘီး
Sepasang: Basikal Kanak-kanak
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat




