Basikal Khas Untuk Kanak-kanak
Basikal khusus untuk kanak-kanak menawarkan ciri seperti ketinggian boleh laras, ketahanan dan reka bentuk yang menarik untuk meningkatkan kemahiran motor, kebebasan dan interaksi sosial. Basikal ini direka untuk meningkatkan koordinasi dan kekuatan otot, memastikan pengalaman menunggang yang menyeronokkan dan selamat. Dijual terus dari kilang, mereka menggabungkan kualiti dengan kemampuan, disertai dengan perkhidmatan selepas jualan yang boleh dipercayai, menjadikannya pilihan terbaik untuk penunggang basikal muda.
pengenalan produk
| Bahan Garpu | Keluli |
| Gear | Kelajuan Tunggal |
| Saiz Roda | 24" |
| Bahan Bingkai | Keluli |
| Sistem Brek | Talian Brek |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | Aloi Aluminium |
| Roda Latihan | ya |
| Jenis Bingkai | Bingkai Kalis Gempar Penuh |
| Tempat Asal | Hebei, China |
| Nama Jenama | DAODEBAO |
| Nombor Model | XAM-MBTFLD |
| Suspensi Garpu | ya |
| Berat Kasar | 9.5KGS |
| Berat Bersih | 8.5KGS |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Panjang (m) | 0.95-1.15m |
| Kapasiti Muatan | 120kg |
| Nama produk | basikal kanak-kanak |
| Saiz | 24" |
| Rim | Rim Aloi Aluminium |
| garpu | Garpu Keluli |
| Brek | Brek Tangan |
| pelana | Kulit Lembut |
| Jenis roda | Roda Udara 24 inci |
| Saiz roda | 18 20x2.125/2.4 |
| Kaedah Penghantaran | Laut |
| Kelebihan | Kilang langsung |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | 1 keping / kadbod dengan bahasa Inggeris atau anda meminta manual bahasa Dengan 5 lapisan kadbod coklat, atau kotak warna |
| Pelabuhan | Tianjin atau Qingdao |
| Keupayaan Bekalan | 10000 Keping/Keping setiap Bulan |


BERAT DAN GEOMETRI YANG DIOPTIMUMKAN. Basikal EZ mengurangkan 20% berat rangka berbanding purata. Geometri mesra kanak-kanak yang eksklusif memberikan postur menunggang yang optimum kepada kanak-kanak. Dengan kedudukan bingkai bawah, pelana boleh laras ketinggian dan bar hendal, kanak-kanak kecil pun boleh dengan mudah menyentuh tanah dan bermula dengan yakin.


TEMUI LEBIH SENANG. Botol air "enjin jet" yang tersendiri, loceng elektrik yang comel, penutup batang, mod yang lebih keren pada basikal menjadikannya menonjol untuk dipadankan dengan setiap personaliti penunggang motosikal EZ. Banyak keseronokan akan menghampiri anda!

Cool tags: basikal khusus untuk kanak-kanak, basikal khusus China untuk kanak-kanak pengeluar, pembekal, kilang, kanak -kanak murah dua roda, pelindung matahari berbasikal untuk basikal kanak -kanak, ကလေးများအတွက်ပထမဆုံးစက်ဘီးစီးခြင်း, Pad lutut untuk basikal kanak -kanak, pakaian neon untuk basikal kanak -kanak, Pad keselamatan untuk dua roda kanak-kanak
Sepasang: Basikal Gunung Kanak-kanak
Seterusnya: Basikal Kanak-Kanak Murah
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat



