Basikal Pelajar
pengenalan produk
| Bahan Garpu | Keluli |
| Gear | Kelajuan Tunggal |
| Saiz Roda | 26" |
| Bahan Bingkai | Keluli |
| Sistem Brek | Brek V |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | Aloi aluminium |
| Jenis Bingkai | Bingkai Kalis Gempar Penuh |
| Lebar Tayar | 26*2.5" |
| Tempat asal | Hebei, China |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | KAQ-MK |
| Suspensi Garpu | ya |
| Berat kasar | 18 |
| Berat bersih | 16 |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Panjang (m) | 1.7 |
| Had muatan | 160kg |
| Pelabuhan | Pelabuhan Tianjin atau sebagai permintaan pelanggan Basikal City Bike Fashional Basikal untuk Wanita OEM Lady Bike Good Quality Basikal bandar basikal wanita |
| Keupayaan bekalan | 5000 Keping/Keping Seminggu |


Ekspresikan keperibadian anda dengan Basikal Pelajar kami, tersedia dalam pelbagai warna yang meriah untuk memenuhi setiap citarasa. Apa yang membezakan basikal ini ialah pilihan untuk penyesuaian warna, membolehkan pelajar memperibadikan tunggangan mereka dan membuat kenyataan yang bergema dengan personaliti unik mereka. Daripada rona klasik kepada rona berani dan bersemangat, pilihannya adalah pelbagai seperti pelajar yang menaikinya.


Untuk memenuhi keperluan pelajar yang pelbagai, basikal kami tersedia dalam pelbagai saiz, memastikan kesesuaian yang selesa dan disesuaikan untuk setiap penunggang. Kebolehsuaian ini menjadikan Basikal Pelajar kami sesuai untuk pelajar semua peringkat umur, daripada penunggang muda kepada mereka yang mengemudi kampus universiti. Fleksibiliti dalam saiz bertujuan untuk memberikan pengalaman menunggang yang disesuaikan, dengan mengambil kira keperluan unik setiap pelajar.

Cool tags: basikal pelajar, pengeluar basikal pelajar China, pembekal, kilang, ဘက်ထရီစွမ်းအင်သုံးကလေးများဆိုင်ကယ်, Collapsible ဘက်ထရီ - စွမ်းအင်သုံးကလေးများ၏စက်ဘီး, ကလေးများ၏စက်ဘီး, နေရောင်ခြည်စွမ်းအင်သုံးကလေးများ၏ဘီးနှစ်ဘီး, ကလေးများအတွက်ဘီးများအတွက်ထီး, ကလေးများဆိုင်ကယ်
Sepasang: Basikal Belia
Seterusnya: Basikal Belia Keluli Karbon Tinggi
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat




