Basikal Lipat Elektrik Semua Rupa Bumi
pengenalan produk
| Gear | 7 Kelajuan |
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Saiz Roda | 20" |
| voltan | 48V |
| Bekalan Kuasa | Bateri litium |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Kapasiti bateri | 10.5Ah |
| Sifat-sifat lain | |
| Masa mengecas | >3 jam |
| Kedudukan motor | Motor Hab Belakang |
| Kedudukan Bateri | Bateri Bersepadu |
| Lebar Tayar | 20*4" |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | DGCS-K4 |
| Julat setiap Kuasa | 35-45km |
| Kelajuan Maks | 30-50Km/j |
| Tork | 60-70Nm |
| Nama Produk | Basikal Fording Elektrik |
| Kapasiti bateri | 48V 10.5ah (13Ah, 15Ah pilihan) |
| Kuasa Motor | 500W (750W/1000W pilihan) |
| Pengawal | Pengawal pintar gelombang sinus 48V |
| Berbeza | paparan digital LCD |
| Beban Maks | 150kg |
| Logo | OEM Boleh Diterima |
| Penyerap kejutan | Penggantungan Bingkai |
| Berat bersih | 28kg |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | Dibungkus dalam 5-karton lapis |
| Pelabuhan | Pelabuhan Shenzhen |
| Keupayaan bekalan | 800 Keping/Keping Seminggu |

Mulakan era baharu pengembaraan dengan Basikal Lipat Elektrik All Terrain kami, gabungan inovasi dan reka bentuk lasak yang mentakrifkan semula serba boleh dalam dunia basikal elektrik. Dihasilkan daripada aloi aluminium penerbangan, bingkainya bukan sahaja ringan tetapi mempamerkan ketahanan yang luar biasa, memastikan teman yang teguh untuk escapade luar jalan anda.

Menangani rupa bumi yang kasar menjadi mudah dengan garpu hadapan yang menyerap hentakan, memberikan tunggangan yang lancar dan selesa walaupun pada permukaan yang paling mencabar. Kebolehsuaian basikal itu dipertingkatkan lagi dengan panel instrumen kalis air, menambahkan sentuhan kemodenan sambil memastikan ketahanan dalam keadaan cuaca yang pelbagai.

Dengan tiga mod tunggangan dinamik, basikal lipat elektrik ini menyesuaikan diri dengan setiap keperluan anda. Beralih dengan mudah antara Tunggangan Elektrik Tulen untuk perjalanan bertenaga motor yang menggembirakan, Tunggangan Bantuan Elektrik untuk rangsangan tambahan apabila menakluki bukit dan Menunggang Manual untuk pengalaman berbasikal tradisional. Peralihan lancar antara mod menawarkan pengalaman menunggang yang disesuaikan dan menyeronokkan untuk semua pilihan.

Menjana pengembaraan anda ialah bateri litium 48V10.4A, sumber tenaga teguh yang memacu basikal dengan jarak 60 kilometer yang luar biasa dengan sekali cas. Ucapkan selamat tinggal kepada pelbagai kebimbangan semasa anda meneroka rupa bumi jauh dan luas, yakin dengan jangka hayat bateri yang boleh dipercayai.

Alami kebebasan penerokaan dengan basikal yang direka untuk semua rupa bumi. Dari jalan bandar ke denai berceranggah, Basikal Lipat Elektrik All Terrain kami ialah tiket anda ke pengembaraan yang tiada tandingannya. Harga yang berpatutan, ditambah dengan jualan langsung kilang, menjadikan basikal elektrik ini pilihan yang sukar dilawan bagi mereka yang mencari gabungan prestasi dan kemampuan.
Cool tags: semua rupa bumi basikal lipat elektrik, China semua rupa bumi basikal lipat elektrik pengilang, pembekal, kilang, Basikal Elektrik All-Terrain untuk Orang Dewasa, အမဲခရီးများအတွက်လျှပ်စစ်စက်ဘီး, လျှပ်စစ်စက်ဘီးရောင်းအား, Basikal salji elektrik, လျှပ်စစ်စက်ဘီးများအတွက်တူရိယာ panel, Berbasikal elektrik di luar jalan
Sepasang: Basikal E-Bike Lipat Elektrik
Seterusnya: Basikal Elektrik Mountain Bateri boleh tanggal
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat








