Ebike untuk Dewasa
pengenalan produk
| Gear | 27 Kelajuan |
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Saiz Roda | 26" |
| voltan | 36V |
| Bekalan Kuasa | Bateri litium |
| Sistem Brek | Talian Brek |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | DGCS-X4 |
| Kedudukan motor | motor hab hadapan |
| Kedudukan Bateri | Tiub Bawah |
| Jenis Pintar | elektronik |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Julat setiap Kuasa | 31 - 60 km |
| Kelajuan Maks | >50km/j |
| Tork | 30-50 Nm |
| Masa mengecas | >3 jam |
| Masa mengecas | 6 jam |
| Bateri | Bateri litium Kelas A 36V8A |
| MOQ | 100 |
| Motor | Motor 350W |
| Warna | hitam |
| Kelajuan | 32 km/j |
| Kuasa Motor | 36V 250W |
| Beban Maks | 150 KG |
| Nama Produk | Basikal Elektrik |
| taip | E-basikal jalan raya |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | karton |
| Pelabuhan | Guangzhou |
| Keupayaan bekalan | 100000 Keping/Keping setiap Bulan |

Lepaskan kegembiraan menunggang dengan Ebike untuk Dewasa kami, direka dengan teliti untuk memberikan pengalaman yang mendebarkan dan selesa untuk penunggang basikal dari semua peringkat. Dicipta dengan ketepatan dan perhatian terhadap perincian, basikal elektrik ini merangkumi gabungan prestasi, gaya dan serba boleh yang sempurna.

Mempunyai saiz tayar 26*4.0, Ebike kami dengan mudah menangani rupa bumi yang pelbagai dengan kestabilan dan kawalan. Tingkatkan pengalaman menunggang anda dengan memilih daripada palet warna yang boleh disesuaikan, membolehkan anda mengekspresikan keperibadian anda melalui estetika pilihan anda. Dihasilkan daripada aloi aluminium yang ringan namun tahan lasak, basikal ini mempunyai berat hanya 29kg, memberikan keseimbangan optimum antara mudah alih dan kekukuhan.

Alami kuasa yang tiada tandingan dengan motor 350W-1000W, yang menampilkan jejari 12G untuk perjalanan yang lancar dan cekap. Bateri litium, antara 48V10.4A hingga 48V25A, memastikan jarak yang mengagumkan antara 40 hingga 80 kilometer, memberikan kebebasan untuk meneroka jauh dan luas. Sama ada anda berlayar dengan santai 25/jam atau mencari adrenalin pada 45/jam, Ebike kami memberikan tunggangan yang menggembirakan setiap masa.
|
Parameter produk |
|||
|
Saiz: |
26 inci |
Bahan bingkai: |
Aloi aluminium penerbangan |
|
Muatkan: |
150 kg |
jentera elektrik: |
500-1000W |
Cool tags: ebike untuk dewasa, China ebike untuk dewasa pengilang, pembekal, kilang, Bingkai aluminium mtb elektrik, Basikal elektrik yang boleh dilipat dengan reka bentuk langkah-langkah, Basikal elektrik dengan bateri lithium, Skuter elektrik dua roda yang boleh dilipat, Dilipat Basikal Elektrik Kecil, Basikal tayar lebar untuk orang dewasa
Sepasang: Gunung Elektrik Tayar Gemuk
Seterusnya: Ebike Gunung Tayar Lemak Semua Rupa bumi
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat








