Basikal Elektrik untuk Dewasa
pengenalan produk
| Gear | 21 Kelajuan |
| Bahan Bingkai | Keluli |
| Saiz Roda | 26" |
| voltan | 48V |
| Bekalan Kuasa | BATERI ASID PLUMBUM |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Kapasiti bateri | 16.7 Ah |
| Sifat-sifat lain | |
| Tork | 70-80 Nm |
| Masa mengecas | 1~3 jam |
| Kedudukan motor | Motor Hab Belakang |
| Kedudukan Bateri | Pembawa Belakang |
| Lebar Tayar | 1.95, 2.125 |
| Tempat asal | Hebei, China |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | TJFSD-F01 |
| Julat setiap Kuasa | >60 km |
| Kelajuan Maks | 30-50Km/j |
| Tayar | 1.95 |
| garpu | garpu |
| Jenis roda | Roda Berjejari |
| Derailleur | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logo | Logo Disesuaikan OEM Made.welcome |
| Bar pemegang | Aloi SM |
| Freewheel | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Tayar dan tiub | 24/26/20*1.95/2.125 Tayar Hitam |
| Peristiwa | Pantai |
| Kelantangan | 0.2m³ |
| Butiran Pembungkusan | SKD atau CKD rim aloi basikal bmx mini rocker untuk bmx, basikal prestasi aksi aksi bmx mini dijual, borong bmx gaya bebas borong 20 |

Memperkenalkan Basikal Elektrik untuk Dewasa kami, gabungan sempurna teknologi termaju, reka bentuk anggun dan prestasi unggul. Dicipta dengan ketepatan, basikal ini menjanjikan pengalaman menunggang yang sukar ditandingi untuk peminat dan penumpang.

Pada terasnya, basikal ini mempunyai bingkai aloi aluminium 27.5 17-inci yang teguh namun ringan, menampilkan penghalaan kabel dalaman untuk penampilan yang bersih dan diperkemas. Garpu hadapan dilengkapi dengan teknologi penyerap hentakan hidraulik pengunci semua aluminium, memastikan perjalanan lancar walaupun di medan yang mencabar. Reka bentuk ergonomik diteruskan dengan hendal tiub BT dan batang palsu aloi aluminium, memberikan kawalan dan kebolehgerakan yang sangat baik.

Keselesaan menunggang adalah yang terpenting, dan itulah sebabnya kami telah menyepadukan pelana mewah mewah yang memastikan perjalanan yang selesa, tidak kira jaraknya. Anjakan ibu jari SHIMANO SL-M2000 sembilan-kelajuan motosikal ini digabungkan dengan pemindah kaki belakang M370 menjamin peralihan gear yang lancar, membolehkan anda menangani pelbagai landskap dengan mudah.
Cool tags: basikal elektrik untuk orang dewasa, basikal elektrik China untuk orang dewasa pengeluar, pembekal, kilang, လျှပ်စစ်စက်ဘီးများအတွက်ဝါယာကြိုး, လျှပ်စစ်စက်ဘီးများအတွက် fenders, ဒုတိယလက်လျှပ်စစ်စက်ဘီးစီးခြင်း, နောက်ဘက်လျှပ်စစ်စက်ဘီးအလင်း, လျှပ်စစ်စက်ဘီးများအတွက်တူရိယာ panel, လျှပ်စစ်စက်ဘီးအတွက်ပြသရန်
Seterusnya: Basikal Elektrik Bateri
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat



