Basikal E-Bike Lipat Elektrik
pengenalan produk
| Gear | 7kelajuan |
| Bahan Bingkai | aluminium |
| Saiz Roda | 20" |
| voltan | 48V |
| Bekalan Kuasa | Bateri litium |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Kapasiti bateri | 10.5 Hijrah |
| Sifat-sifat lain | |
| Tork | 70-80 Nm |
| Tempat asal | Tianjin, China |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | DGCS-K3 |
| Kelajuan Maks | <30km/h |
| Masa mengecas | >3 jam |
| Kedudukan motor | Motor Hab Belakang |
| Kedudukan Bateri | Bateri Bersepadu |
| taip | ebike 20" lipat |
| Ciri | tayar gemuk |
| Kuasa Motor | 48V350W |
| Paparan | LCD |
| Bateri | Bateri Litium 48V 10.4Ah |
| Derailleur | Shimano 7 Speed Derailleur |
| Lebar Tayar | 4.0 TAYAR LEMAK |
| Brek | Cakera Brakce |
| Garpu depan | Garpu Aloi Aluminium |
| Cahaya | Lampu LED |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | 85% SKD 1 karton layak laut |
| Pelabuhan | Pelabuhan Tianjin |
| Keupayaan bekalan | 1000 Set/Set setiap Bulan |

Memperkenalkan Basikal E-Bike Lipat Elektrik kami yang canggih, satu keajaiban kejuruteraan moden yang direka untuk meningkatkan pengalaman berulang-alik anda. Mempunyai palet warna yang anggun dan boleh disesuaikan, basikal elektrik ini bukan sahaja cara pengangkutan yang praktikal tetapi juga pernyataan yang bergaya.

Dilengkapi dengan motor roda bertutur 350W-1000W yang berkuasa, e-basikal kami meluncur dengan mudah pada kelajuan antara 25KM/jam hingga 50KM/jam yang mengagumkan, memastikan perjalanan yang pantas dan cekap. Bateri litium 48V10.4A menyediakan jarak 40 kilometer yang mengagumkan dengan sekali cas, menjadikannya teman yang boleh dipercayai untuk perjalanan harian anda.

Dicipta dengan ketepatan, tiub tempat duduk aloi aluminium dan pemegang mendatar menyumbang kepada struktur basikal yang ringan dan tahan lama. Tayar khas 20*4.0 untuk kenderaan elektrik, bersama-sama dengan roda bebas 7-kelajuan Shimano khusus, menawarkan cengkaman dan kawalan yang luar biasa, menjadikannya sesuai untuk pelbagai rupa bumi.

Shimano TX50 shifter dan ZT50 pemindah jarak belakang memastikan peralihan gear lancar, memberikan pengalaman menunggang yang lancar dan menyeronokkan. Sistem brek e-basikal kami adalah terkemuka, menampilkan brek cakera mekanikal khas untuk kedua-dua bahagian hadapan dan belakang, menjamin kuasa berhenti yang boleh dipercayai dalam semua keadaan.

Keselamatan dan kemudahan adalah yang utama, dan Basikal E-Bike Lipat Elektrik kami dilengkapi dengan sistem pencahayaan yang komprehensif. Penyambung kalis air, hon, lampu depan dan fungsi stereng disepadukan dengan lancar, memastikan keterlihatan semasa perjalanan malam. Fungsi lampu brek sehala dalam lampu ekor menambah lapisan keselamatan tambahan.

Alami serba boleh dengan tiga mod tunggangan yang berbeza: Elektrik tulen untuk pelayaran tanpa tenaga, Bantuan kuasa elektrik untuk rangsangan apabila diperlukan dan tunggangan berkuasa manusia untuk pengalaman berbasikal tradisional. 12-penderia kelajuan magnetik dan 5-instrumen model kelajuan bersepadu dengan pengecasan USB dan kalis air P68 meningkatkan kehebatan teknologi basikal.
Dengan harga terus dari kilang, Basikal E-Bike Lipat Elektrik kami menawarkan gabungan prestasi, gaya dan kemampuan yang tiada tandingannya. Jangan lepaskan peluang untuk merevolusikan perjalanan ulang-alik anda – tanya dan pesan hari ini!
Cool tags: basikal elektrik lipat e-basikal, China elektrik lipat e-basikal basikal pengeluar, pembekal, kilang, လျှပ်စစ်စက်ဘီးအတွက်ဘက်ထရီညွှန်ကိန်း, Tayar lemak ebike lipat, Skuter elektrik dua roda yang boleh dilipat, Penggantungan penuh dan basikal dengan bingkai aloi, Berbasikal Jalan Elektrik Membesar, လျှပ်စစ်စက်ဘီးများအတွက်ပါဝါမီတာ
Sepasang: E-Bike Gunung Tayar untuk Dewasa
Seterusnya: Basikal Lipat Elektrik Semua Rupa Bumi
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat








