Gunung Elektrik Tayar Gemuk
pengenalan produk
| Gear | 7 Kelajuan |
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Kedudukan motor | Motor Hab Belakang |
| Kedudukan Bateri | Bateri Bersepadu |
| Jenis Pintar | Elektronik, Digital |
| Tempat asal | Hebei, China |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | DGCS-X2-A |
| Julat setiap Kuasa | 31 - 60 km |
| Kelajuan Maks | 30-50Km/j |
| Tork | 70-80 Nm |
| Masa mengecas | >3 jam |
| Nama Produk | Basikal Maintain Elektik |
| Bateri | Bateri Litium 48V 10.4Ah |
| Kuasa Motor | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Bingkai | Aloi Aluminium |
| Brek | Brek nyah |
| Motor | 350W--1000W |

Lepaskan keseronokan penerokaan luar jalan dengan Basikal Gunung Elektrik Fat Tyre kami yang canggih. Dicipta dengan teliti untuk menakluki rupa bumi yang mencabar, basikal ini menggabungkan kuasa, serba boleh dan gaya dengan lancar untuk pengembaraan luar yang muktamad. Dengan warna yang boleh disesuaikan, bingkai aloi aluminium yang anggun, dan berat bersih 29kg, basikal ini mencapai keseimbangan sempurna antara estetika dan prestasi.

Dikuasakan oleh motor roda bersepadu 350W-1000 dinamik, Fat Tyre Electric Mountain Bike memberikan kelajuan daripada 25/jam yang selesa hingga 45/jam yang menggembirakan, memastikan perjalanan yang menarik dan cekap melalui pergunungan, denai dan landskap lasak . Bateri litium, tersedia dalam pelbagai kapasiti daripada 48V10.4A hingga 48V25A, menyediakan jarak yang mengagumkan dari 40 kilometer hingga 80 kilometer yang luar biasa, membolehkan anda meneroka jauh dan luas dengan sekali cas.

Menavigasi rupa bumi yang pelbagai menjadi mudah dengan ciri khusus, termasuk garpu hadapan penyerap hentakan kuning minyak kereta salji, 26*4.0 tayar khas untuk kenderaan elektrik dan Shimano 7-freewheel kelajuan untuk peralihan gear yang lancar . Pengedap kalis air pada paksi tengah, bersama-sama dengan rantai anti-karat khas, memastikan ketahanan dan jangka hayat, walaupun dalam keadaan cuaca yang mencabar.
|
Parameter produk |
|||
|
Saiz: |
26 inci |
Bahan bingkai: |
Aloi aluminium penerbangan |
|
Muatkan: |
150 kg |
jentera elektrik: |
500-1000W |
|
Bateri: |
Bateri litium 48v10.4a |
Berat bersih: |
28kg |
Cool tags: gunung elektrik tayar lemak, China gunung elektrik tayar lemak pengeluar, pembekal, kilang, Basikal elektrik bandar untuk orang dewasa, မိသားစုစီးရန်လျှပ်စစ်စက်ဘီးစီးခြင်း, Basikal tayar lemak elektrik, Basikal jalan tayar lemak elektrik, Berbasikal elektrik matang, Basikal di luar jalan raya
Sepasang: Basikal Elektrik Basikal Lipat
Seterusnya: Ebike untuk Dewasa
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat








