BASIKAL ELEKTRIK STEP-THRU LIPAT
pengenalan produk
| Gear | 7 Kelajuan |
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Saiz Roda | 20" |
| voltan | 48V |
| Bekalan Kuasa | Bateri litium |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Kapasiti bateri | 15.6AH |
| Sifat-sifat lain | |
| Tork | 60-70 Nm |
| Masa mengecas | >3 jam |
| Kedudukan motor | Motor Hab Belakang |
| Kedudukan Bateri | Tiub Bawah |
| Lebar Tayar | 20*4 |
| Tempat asal | Tianjin, China |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | DGCS-K10 |
| Julat setiap Kuasa | 31 - 60 km |
| Bingkai | Aloi Aluminium |
| garpu | Garpu Suspensi |
| Bateri | 48v 15.6AH |
| Motor | 48v 500W |
| Tayar | Kenda 20*4 |
| Brek | Brek nyah |
| Derailleur | SHIMANO 7-kelajuan |
| Pelana | pelana yang lebih panjang |
| Kelajuan tertinggi | 32km/j |
| Pengecas | 36*2 |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | 1. 95% SKD, 85%RKD, CKD; 2. 5-lapisan kadbod, dengan 2-lapisan kertas perang dibalut 3-lapisan kertas beralun, kalis lembap dan penyerapan kejutan; 3. Beg plastik dimasukkan ke dalam kadbod; 4. Mengikut permintaan pelanggan. |
| Pelabuhan | Tianjin |

Memperkenalkan Basikal Elektrik Step-Thru Lipat kami, gabungan kemudahan, keselesaan dan perjalanan ulang-alik yang mesra alam. Dicipta dengan ketepatan dan direka untuk serba boleh, basikal elektrik ini merupakan pengubah permainan dalam dunia mobiliti bandar. Dengan tumpuan untuk menyediakan pengalaman menunggang yang lancar, ia menawarkan rangka keluli karbon tinggi, berat bersih 30 kg, dan pelbagai ciri yang memenuhi keperluan penumpang moden.

Rangka keluli karbon tinggi bukan sahaja memastikan ketahanan basikal tetapi juga menyumbang kepada reka bentuk yang ringan, menjadikannya mudah untuk dikendalikan dan diangkut. Dengan berat hanya 30 kg, Basikal Elektrik Step-Thru Lipat ini memberikan keseimbangan sempurna antara kekukuhan dan kebolehgerakan, membolehkan penunggang mengemudi jalanan bandar dengan mudah.

Meningkatkan pengalaman menunggang, basikal ini dilengkapi dengan garpu hadapan yang menyerap hentakan, direka untuk menyerap kesan permukaan yang tidak rata dan memberikan tunggangan yang lancar dan selesa. Reka bentuk langkah demi langkah menambah lapisan kebolehcapaian tambahan, memudahkan penunggang semua peringkat umur untuk memasang dan menurunkan basikal dengan mudah.
Cool tags: basikal elektrik step-thru lipat, China lipat step-thru basikal elektrik pengeluar, pembekal, kilang, Basikal elektrik yang boleh dilipat dengan reka bentuk langkah-langkah, Basikal tayar lemak elektrik yang boleh dilipat, E-bicycles berkuasa bateri, စခန်းချရန်လျှပ်စစ်စက်ဘီးစီးခြင်း, Basikal yang boleh dilipat, E-bikes gunung dewasa
Sepasang: Ebike Brek Cakera Hidraulik untuk Dewasa
Seterusnya: Skuter Elektrik Dua Roda Boleh Lipat
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







