Ebike Brek Cakera Hidraulik untuk Dewasa
pengenalan produk
| Gear | 7 Kelajuan |
| Bahan Bingkai | Keluli berkarbon tinggi |
| Saiz Roda | 20" |
| voltan | 48V |
| Bekalan Kuasa | Bateri litium |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Kapasiti bateri | 10.5 Hijrah |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | DGCS-K13 |
| Kedudukan motor | Motor Hab Belakang |
| Kedudukan Bateri | Tiub Bawah |
| Lebar Tayar | 20*4" |
| Tempat asal | Guangxi, China |
| Julat setiap Kuasa | 31 - 60 km |
| Kelajuan Maks | <30km/h |
| Tork | 30-50 Nm |
| Nama Produk | Basikal Elektrik 20 inci |
| Bateri | Bateri Litium 48V 10.4Ah |
| voltan | 48v |
| kuasa | 350w-1000w |
| Kelajuan | MAKS 40km/j |
| Saiz Tayar | 20*4.0 Inci |
| Warna | hitam |
| Bingkai | Aloi Aluminium |
| Berat bersih | 26kg |
| Bahan Bingkai | Keluli berkarbon tinggi |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | Pertama dalam polibeg, kemudian dalam kadbod |
| Pelabuhan | Shenzhen |
| Keupayaan bekalan | 5000 Set/Set seminggu |

Memperkenalkan Ebike Brek Cakera Hidraulik kami untuk Dewasa, penyelesaian termaju yang direka untuk merevolusikan pengalaman berulang-alik anda dengan gabungan gaya, prestasi dan fungsi yang sempurna. Basikal elektrik ini direka dengan teliti untuk memenuhi pelbagai keperluan penunggang bandar, menawarkan pelbagai ciri yang menjadikannya menonjol dalam dunia basikal elektrik.

Penyesuaian menjadi tumpuan utama dengan Ebike Brek Cakera Hidraulik kami, tersedia dalam pelbagai warna untuk disesuaikan dengan gaya peribadi anda. Kami melangkah lebih jauh dengan menyokong warna tersuai, membolehkan anda mengekspresikan keperibadian anda melalui pilihan estetika basikal elektrik anda.

Dikuasakan oleh bateri litium 48V10.4A yang teguh, ebike kami memastikan hayat bateri yang luar biasa sehingga 40 kilometer dengan sekali cas. Rangkaian yang mengagumkan ini memberikan kebebasan untuk menavigasi melalui jalan bandar atau pelayaran di sepanjang laluan yang indah tanpa bimbang kehabisan kuasa.

Bingkai aloi aluminium yang ringan namun tahan lasak adalah ciri yang menonjol, menggabungkan kekuatan dan ketangkasan untuk pengalaman menunggang yang dipertingkatkan. Bahan ini bukan sahaja menyumbang kepada kekukuhan keseluruhan ebike tetapi juga memastikan ia kekal ringan, menjadikannya mudah untuk dikendalikan dan bergerak melalui pelbagai rupa bumi.

Keselesaan adalah keutamaan, dan Ebike Brek Cakera Hidraulik kami dilengkapi dengan pelana yang tebal dan selesa. Ciri ini memastikan bahawa tunggangan anda bukan sahaja cekap tetapi juga menyeronokkan, walaupun semasa perjalanan panjang.

Serbaguna adalah kunci, dan basikal e-basikal kami menawarkan berbilang mod tunggangan, termasuk elektrik tulen, bantuan elektrik dan tunggangan manusia. Sama ada anda lebih suka kemudahan tunggangan elektrik sepenuhnya, rangsangan tambahan bantuan elektrik, atau pengalaman tradisional mengayuh, ebasikal kami menyesuaikan diri dengan pilihan anda dengan mudah.
Diperakui untuk kualiti dan keselamatan, Ebike Brek Cakera Hidraulik kami mengutamakan pensijilan produk, memberikan ketenangan fikiran kepada penunggang yang mementingkan kebolehpercayaan dan prestasi. Kualiti sentiasa diutamakan dalam komitmen kami untuk memberikan pengalaman berbasikal elektrik yang unggul.
Dengan harga yang berpatutan disebabkan oleh jualan langsung kilang, Ebike Brek Cakera Hidraulik kami menawarkan gabungan keterjangkauan dan kualiti yang tiada tandingan. Kami mengalu-alukan pertanyaan dan pesanan, menjemput anda untuk meningkatkan pengalaman berulang-alik anda dengan basikal elektrik yang bukan sahaja memenuhi tetapi melebihi jangkaan anda. Tanya dan pesan sekarang untuk menyertai masa depan mobiliti bandar dan nikmati harga yang menguntungkan yang ditawarkan oleh jualan langsung kilang kami. Menunggang ke era baharu kemudahan dan gaya hari ini!
Cool tags: ebike brek cakera hidraulik untuk dewasa, ebike brek cakera hidraulik China untuk dewasa pengilang, pembekal, kilang, နောက်ဘက်လျှပ်စစ်စက်ဘီးအလင်း, လျှပ်စစ်စက်ဘီးများအတွက် odometer, လျှပ်စစ်စက်ဘီးများအတွက်ကေဘယ်ကြိုး, သုည - ထုတ်လွှတ်သောလျှပ်စစ်စက်ဘီးစီးခြင်း, လျှပ်စစ်စက်ဘီးထုတ်လုပ်သူ, လျှပ်စစ်စက်ဘီးအတွက်အခိုးအငှေ့ညှိရာကိရိယာချုပ်ကိုင်မှု
Sepasang: Basikal Elektrik Lipat untuk Dewasa
Seterusnya: BASIKAL ELEKTRIK STEP-THRU LIPAT
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat








