Basikal Elektrik Luar Jalan
pengenalan produk
| Gear | 7 Kelajuan |
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Saiz Roda | 26" |
| voltan | 48V |
| Bekalan Kuasa | Bateri litium |
| Sistem Brek | F&R - Brek Cakera Tarik Kabel |
| Kapasiti bateri | 10.5Ah |
| Sifat-sifat lain | |
| Tork | 60-70NM |
| Masa mengecas | 3~6/H |
| Kedudukan motor | Motor Hab Belakang |
| Kedudukan Bateri | Tiub Bawah |
| Lebar Tayar | 26*4 |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | DGCS-X5 |
| Julat setiap Kuasa | 40~45km |
| Kelajuan Maks | 30-50Km/j |
| Nama Produk | Basikal Tayar Lemak Elektrik |
| Warna | Warna Tersuai |
| Kuasa Motor | 350W (500W/750W untuk pilihan) |
| Beban Maks | 180kg |
| Berat bersih | 30kg |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | Dibungkus dalam 5-kadbod lapis |
| Pelabuhan | Guangzhou |
| Keupayaan bekalan | 800 Keping/Keping setiap Bulan |

Ekspresikan keperibadian anda melalui penyesuaian dengan pelbagai warna yang tersedia untuk Basikal Elektrik Off-Road anda. Dihasilkan daripada aloi aluminium yang ringan namun teguh, basikal ini memberikan keseimbangan sempurna antara kemudahalihan dan ketahanan, dengan berat hanya 29kg, sambil bermegah dengan kapasiti pemuatan 150kg, memastikan kekuatan dan kestabilan pada usaha luar jalan anda.

Keluarkan kuasa dalam dengan motor 350W-1000W, dilengkapi dengan jejari 12G untuk prestasi yang dipertingkatkan. Bateri litium 48V10.4A-48V25A memperkasakan perjalanan anda, memberikan jarak 40 hingga 80 kilometer yang mengagumkan. Sama ada anda berlayar dengan santai 25/jam atau mendambakan adrenalin pada 45/jam, Basikal Elektrik Off-Road memberikan tunggangan yang mendebarkan dan dinamik.

Dicipta untuk cabaran luar jalan, basikal ini menampilkan set mangkuk galas yang teguh, komponen Shimano seperti penukar TX50, pemindah jalan belakang ZT50 dan 7-roda bebas berkelajuan, memastikan peralihan gear yang lancar di medan lasak. Garpu hadapan penyerap hentakan kuning minyak kereta salji dan tayar khas 26*4.0 menjamin perjalanan yang selesa, menyerap hentakan dan mengemudi permukaan kasar dengan mudah.
Cool tags: basikal elektrik off road, China off road basikal elektrik pengeluar, pembekal, kilang, E-bikes dewasa, Basikal lipat dewasa mudah alih, Basikal gunung elektrik yang mampu salji, Basikal gunung tayar lemak elektrik, Bateri Lithium ion E Basikal, သုည - ထုတ်လွှတ်သောလျှပ်စစ်စက်ဘီးစီးခြင်း
Sepasang: Ebike Gunung Tayar Lemak Semua Rupa bumi
Seterusnya: Basikal Elektrik Bateri Boleh Tanggal
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







