Basikal Elektrik Mountain Bateri boleh tanggal
pengenalan produk
| Gear | 7 Kelajuan |
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Saiz Roda | 20" |
| voltan | 48V |
| Bekalan Kuasa | Bateri litium |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Kapasiti bateri | 12.5 Ah |
| Sifat-sifat lain | |
| Tork | 30-50 Nm |
| Tempat asal | Zhejiang, China |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | DGCS-K7 |
| Julat setiap Kuasa | 31 - 60 km |
| Kelajuan Maks | 30-50Km/j |
| Masa mengecas | >3 jam |
| Kedudukan motor | Motor Hab Belakang |
| Kedudukan Bateri | Tiub Tempat Duduk |
| Garpu depan | Garpu Suspensi MOZO |
| Tayar | Kenda |
| Kuasa Motor | 48V500W |
| Pengawal | Pengawal Pintar |
| Pendikit | Pendikit Ibu Jari |
| Paparan | Paparan LCD/LED |
| Bateri | 48V10AH |
| PAS | Sistem bantuan pedal pintar 1:1 |
| Julat | 31-60km |
| Pensijilan | CE CCC ISO9001 |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | Kadbod Dinding Dua Lapisan 7 Lapisan, Saiz Pembungkusan: 146 * 28 * 70cm Pakej & Logo Tersuai Tersedia |
| Pelabuhan | Shanghai & Ningbo |
| Keupayaan bekalan | 5000 Keping/Keping setiap Bulan |

Alami kemuncak pengembaraan luar jalan dengan Basikal Elektrik Gunung Bateri Boleh Ditanggalkan kami, pelopor dalam bidang berbasikal elektrik yang menggabungkan kuasa, ketahanan dan serba boleh dengan lancar. Berlatarbelakangkan warna yang boleh disesuaikan, basikal ini bukan sekadar mod pengangkutan; ia adalah pernyataan keperibadian.

Dihasilkan daripada aloi aluminium yang ringan namun kukuh, bingkai, tiub tempat duduk dan pemegang mendatar menyumbang kepada berat bersih keseluruhan 30kg, memberikan tunggangan yang tangkas tanpa menjejaskan ketahanan. Kapasiti muatan basikal sebanyak 150kg memastikan ia memuatkan penunggang pelbagai saiz, menjadikannya teman yang ideal untuk setiap pengembara.

Dilengkapi dengan ciri khusus, termasuk papan terbang separuh pek kereta salji 20*4.0 dan garpu hadapan penyerap hentakan kuning minyak khas, basikal elektrik ini dibuat khusus untuk menakluki denai gunung yang lasak. Shimano TX50 shifter, ZT50 derailleur belakang dan Shimano 7-freewheel kelajuan menawarkan penukaran gear yang tepat, meningkatkan kawalan dan kebolehgerakan anda.

Keselamatan dan kefungsian adalah yang terpenting, dengan sistem pencahayaan yang komprehensif, penyambung kalis air, dan fungsi lampu brek sehala dalam lampu belakang. 12-Penderia kelajuan magnetik bersepadu memastikan peralihan yang lancar antara tiga mod tunggangan: Elektrik Tulen, Bantuan Kuasa Elektrik dan Menunggang Dikuasakan Manusia.
Cool tags: Basikal elektrik gunung bateri boleh tanggal, pengeluar basikal elektrik gunung bateri boleh tanggal China, pembekal, kilang, Basikal yang dilipat lemak dan basikal, လျှပ်စစ်စက်ဘီးရောင်းဝယ်ရေးသမား, Basikal elektrik di luar jalan dengan tayar lemak, Basikal Elektrik Gaya Skuter, Basikal gunung elektrik yang berkebolehan salji, Jalan Bandar E Basikal
Sepasang: Basikal Lipat Elektrik Semua Rupa Bumi
Seterusnya: Basikal Elektrik Tayar Lemak Lipat dengan
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat


