Basikal Gunung Dewasa
Ia menampilkan rangka penghalaan kabel dalaman aloi aluminium, garpu hadapan mengunci separuh aluminium Kuder, brek cakera minyak Shimano, 9-roda tenaga penentu kedudukan sekeping, pengalih dan derailleur Shimano, rantai TEC, rim dua lapis Henry dan tayar Jianda.
pengenalan produk
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Bahan Garpu | Aloi aluminium |
| Suspensi Garpu | ya |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Saiz Roda | 27.5" |
| Gear | 21Kelajuan;24Kelajuan;27 Kelajuan;30Kelajuan |
| Bahan Rim | Aloi aluminium |
| Lebar Tayar | 29*2.125" |
| Tempat asal | Tianjin, China |
| Nombor model | FSD-MBZ27.5YD |
| Jenama | DAODEBAO |
| Jenis Bingkai | Bingkai Kalis Gempar Penuh |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Nama Produk | Basikal Gunung |
| Saiz | 24/26/27.5/29in |
| Logo | LOGO Tersuai OEM |
| Pelana | Pelana Berwarna-warni yang Selesa |
| Kelajuan | 21 Kelajuan/ 30 Kelajuan/ 24 Kelajuan/ 27 Kelajuan |
| Rim | Rim Aloi Aluminium |
| Butiran Pembungkusan | SKD 85% atau seperti yang anda perlukan untuk basikal Kanak-kanak 7 10 17 tahun lelaki dan perempuan 20 inci 22 inci kitaran pelajar basikal kelajuan tunggal |
| Pelabuhan | Pelabuhan Xingang atau sebagai keperluan anda untuk 7 10 17 tahun lelaki dan perempuan 20 inci 22 inci kitaran pelajar basikal kelajuan tunggal |
| Keupayaan bekalan | 10000 Keping/Keping setiap Bulan |

Memperkenalkan Basikal Gunung Dewasa kami, lambang kecemerlangan dalam kedua-dua reka bentuk dan prestasi, direka untuk peminat yang mencari pengembaraan dan keseronokan di kawasan yang mencabar. Basikal gunung yang luar biasa ini merangkumi keharmonian inovasi, ketahanan dan keselesaan yang sempurna, memastikan pengalaman menunggang yang menggembirakan dan selesa untuk semua peminat luar.

Teras basikal luar biasa ini ialah rangka penghalaan kabel dalaman aloi aluminium baharunya, direka bentuk dengan teliti untuk kekuatan optimum dan pengurangan berat. Garpu hadapan pengunci separuh aluminium Kuder memberikan penyerapan hentakan dan kestabilan yang unggul, membolehkan penunggang menakluki denai kasar dengan yakin.

Direka dengan ketepatan dan perhatian terhadap perincian, basikal ini mempunyai bar 105 Baharu dan batang aluminium untuk kawalan dan kebolehgerakan yang unggul. Tempat duduk mewah dan selesa, dilengkapi dengan tiang tempat duduk bertatah aloi aluminium, memastikan penunggangan yang menyeronokkan selama berjam-jam, walaupun semasa perjalanan yang jauh. Brek cakera minyak Shimano menawarkan kuasa berhenti yang boleh dipercayai dan responsif, menjamin keselamatan semasa menuruni curam dan denai yang mencabar.

Prestasi luar biasa motosikal ini dipertingkatkan lagi dengan 9-roda tenaga penentududukan bahagian, shifter Shimano M2010, pemindah jarak hadapan Shimano M2000, dan pemindah gigi belakang Shimano M370, membolehkan penukaran gear yang lancar dan tepat, menyesuaikan dengan lancar pada rupa bumi yang berbeza-beza. Rantai TEC dan kulit aci aluminium merah beranod Galas Wang Zheng memastikan penghantaran kuasa yang cekap, memberikan pengalaman mengayuh yang lancar dan menggembirakan.

Bergolek pada rim dua lapis Henry dan tayar hitam Jianda 27.5*2.1, basikal gunung ini memberikan daya tarikan dan kestabilan yang luar biasa, membolehkan penunggang mengemudi pelbagai rupa bumi dengan mudah. Pendakap bawah yang dimeterai dengan skru kalis air memastikan jangka hayat basikal, membolehkan pengembaraan tanpa gangguan tanpa kebimbangan.
Cool tags: basikal gunung dewasa, China pengeluar basikal gunung dewasa, pembekal, kilang, ဒေသခံတောင်တန်းစက်ဘီးစျေးကွက်, ပြည်တွင်းတောင်တန်းစက်ဘီးစျေးကွက်, ပြည်ပရှိစက်ဘီးရောင်းအား, Custom Mountain ဆိုင်ကယ်, စျေးကွက်ပေါက်စျေးတောင်တန်းစက်ဘီး, Price Mountain ဆိုင်ကယ်စာရင်း
Sepasang: Basikal Gunung untuk Dewasa
Seterusnya: Basikal Gunung Trail untuk Dewasa
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat





