Basikal Gunung Pemula
pengenalan produk
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Bahan Garpu | Keluli |
| Suspensi Garpu | ya |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Saiz Roda | 29" |
| Gear | 24 Kelajuan |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | Aloi aluminium |
| Lebar Tayar | 29*2.125" |
| Tempat asal | Tianjin, China |
| Nombor model | HBMMS-LHJ |
| Jenama | DAODEBAO |
| Jenis Bingkai | Bingkai Keras (Pendam Bukan Belakang) |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Had muatan | 100KG |
| Berat bersih | 16kg |
| Berat kasar | 18kg |
| Bingkai | RANGKA ALOI 29". |
| Penukar | 24kelajuan |
| Bar hendal | Bar hendal KELULI, Batang aloi |
| Brek | Brek Cakera |
| Rim | Rim dinding dua aloi |
| TAYAR | 29" *2.125, TAYAR HITAM |
| RANTAI&Engkol | STEEL ED 3 keping CHAINWHEEL&CRANK |
| FREEWHEEL | CINA 8 KEPING FREEWHEEL |
| PEDAL | PEDAL ALOI |
| PELANA | PELANA SELESA MTB |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | (1) SKD 85% 1PCS /1CTN satu 20fcl boleh memuatkan 130pcs satu 40HQ boleh memuatkan 380pcs (2)CKD 4PCS /1CTN satu 20fcl boleh memuatkan 450pcs satu 40HQ boleh memuatkan 1052pcs |
| Pelabuhan | pelabuhan xingang -Tianjin |
| Keupayaan bekalan | 2000 Keping/Keping setiap Bulan |


Komitmen kami terhadap alam sekitar terbukti dalam penggunaan cat elektrostatik mesra alam, memberikan kemasan yang rapi pada bingkai sambil meminimumkan jejak ekologi kami. Pilih daripada palet berbilang warna untuk menyerlahkan gaya peribadi anda, dan bagi mereka yang mencari rupa yang benar-benar unik, manfaatkan pilihan warna tersuai kami untuk menyesuaikan basikal anda mengikut pilihan anda.


Pelana untuk keselesaan dengan pelana yang tebal dan selesa, memastikan pengalaman menunggang yang menyenangkan walaupun semasa lawatan yang lebih lama. Tayar yang tebal menambah lapisan kusyen dan kestabilan tambahan, membolehkan pemula membina keyakinan semasa mereka menangani cabaran baharu dalam perjalanan berbasikal mereka.


Keterjangkauan memenuhi kualiti dengan jualan langsung kilang kami, menawarkan titik harga yang menguntungkan untuk basikal gunung pemula yang penuh ciri. Kami mengalu-alukan pertanyaan dan pesanan, menjemput anda untuk memulakan pengembaraan berbasikal anda dengan teman yang boleh dipercayai dan mesra bajet. Hayati keseronokan denai, bina kemahiran anda dan tempa kenangan abadi dengan Basikal Gunung Permulaan kami - di mana setiap tunggangan adalah satu langkah ke arah menguasai seni berbasikal luar jalan.
Cool tags: basikal gunung pemula, China pemula basikal gunung pengeluar, pembekal, kilang, အပြည်ပြည်ဆိုင်ရာတောင်တန်းစက်ဘီးကုန်သွယ်ရေး, နောက်ဆုံးစျေးနှုန်းတောင်ကြီးစက်ဘီး, ဝယ်ယူစျေးနှုန်းတောင်တက်ရဲဆိုင်ကယ်, ပြည်ပရှိစက်ဘီးရောင်းအား, စျေးနှုန်းတောင်မော်တာဆိုင်ကယ်ရောင်း, ပြည်တွင်းတောင်တန်းစက်ဘီးစျေးကွက်
Sepasang: Basikal Gunung Ekor Keras
Seterusnya: Basikal Gunung Lelaki
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







