Basikal Gunung Menadult
pengenalan produk
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Bahan Garpu | Aloi aluminium |
| Suspensi Garpu | ya |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Saiz Roda | 26" |
| Gear | 21 Kelajuan |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | FSD-TS5H |
| Lebar Tayar | 26*2.125" |
| Tempat asal | Tianjin, China |
| Jenama | BICYSTR |
| Jenis Bingkai | Bingkai Keras (Pendam Bukan Belakang) |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Had muatan | 120kg |
| Panjang (m) | 1.6 |
| warna | hitam merah hijau putih atau custormzition |
| logo | YM/custormzition |
| Saiz | 24 inci, 26 inci, 28 inci |
| sijil | CE |
| Brek | Brek Cakera/brek V |
| Pelana | Selesa |
| Tayar | Wanda atau Kenda atau lain-lain |
| Nama Produk | mtb mountain bike untuk dijual kedai dalam talian |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | SKD/CKD/AB ,85%SKD/50%SKD 1PCS/CTN atau 2PCS/CTN CKD, 4 PCS/CTN sebarang pembungkusan seperti yang anda minta untuk basikal gunung fs mtb untuk dijual kedai dalam talian/jualan basikal gunung berbasikal comprar dalam talian/kedai basikal |
| Keupayaan bekalan | 80000 Keping/Keping setiap Bulan Alibaba basikal gunung bicicletas berkualiti baik |

Memperkenalkan MenAdult Mountain Bike kami, karya agung kejuruteraan dan reka bentuk yang direka dengan teliti untuk penunggang ghairah yang mendambakan pengembaraan dan prestasi. Basikal yang luar biasa ini bukan sekadar cara pengangkutan; ia merupakan pintu masuk kepada pengalaman luar yang mendebarkan, menggabungkan inovasi, ketahanan dan gaya untuk menyampaikan pengembaraan menunggang yang tiada tandingan di pelbagai rupa bumi.

Di tengah-tengah basikal yang luar biasa ini ialah rangka basikal gunung aluminium 27.5-inci dengan gandar melalui, melambangkan kemuncak kejuruteraan moden. Dipasangkan dengan lancar dengan garpu hadapan pengunci hidraulik kawalan bahu 27.5 semua-aluminium, basikal ini menawarkan penyerapan kejutan yang unggul dan pengendalian yang tepat. Sama ada anda melayari denai berbatu atau menakluk bukit curam, basikal ini memastikan kestabilan dan keyakinan yang tiada tandingan.

Bersiap sedia untuk peralihan gear yang lancar dengan Shimano SL-SLM4100 1*10s shifter, menawarkan pelbagai kelajuan untuk pelbagai rupa bumi. Pemanggang belakang SHIMANO RD-M5120-SGS menjamin peralihan yang lancar dan tepat, memastikan prestasi optimum walaupun dalam keadaan yang mencabar. Dengan brek cakera minyak SHIMANO MT200 memberikan kuasa berhenti yang boleh dipercayai, anda boleh menavigasi menuruni curam dan selekoh yang ketat dengan yakin.
Cool tags: basikal gunung menadult, China pengeluar basikal gunung menadult, pembekal, kilang, ကိုယ်ပိုင်တောင်တန်းစက်ဘီး, စျေးကွက်ပေါက်စျေးတောင်တန်းစက်ဘီး, နောက်ဆုံးစျေးနှုန်းတောင်ကြီးစက်ဘီး, စျေးနှုန်းတောင်မော်တာဆိုင်ကယ်ရောင်း, တောင်တက်စက်ဘီး၏စျေးကွက်ခေတ်ရေစီးကြောင်း, ပြည်တွင်းတောင်တန်းစက်ဘီးစျေးကွက်
Sepasang: Basikal Gunung Dewasa
Seterusnya: tidak
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat




