Basikal Gunung Belia
Basikal Gunung Belia direka untuk pengembaraan, menampilkan rangka bertetulang, tayar lebar dan cengkaman untuk daya cengkaman unggul merentasi pelbagai rupa bumi, dan sistem suspensi garpu hadapan untuk tunggangan yang lancar. Ia menyediakan senaman seluruh badan, meningkatkan kesejahteraan fizikal dan psikologi. Basikal ini menawarkan fleksibiliti untuk penerokaan luar jalan dan perjalanan ke bandar, dengan komitmen terhadap kualiti dan perkhidmatan selepas jualan, memastikan titik harga yang menguntungkan dan akses terus kepada prestasi.
pengenalan produk
| Bahan Garpu | Keluli |
| Gear | Kelajuan Tunggal |
| Saiz Roda | 18" 20" 22" |
| Bahan Bingkai | Keluli |
| Sistem Brek | Brek Cakera |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | Aloi Aluminium |
| Roda Latihan | TIDAK |
| Jenis Bingkai | Bingkai Keras (Pendam Bukan Belakang) |
| Tempat Asal | Hebei, China |
| Nama Jenama | DAODEBAO |
| Nombor Model | XAM-MBTLT |
| Suspensi Garpu | TIDAK |
| Berat Kasar | 13.8kg |
| Berat Bersih | 12.3kg |
| Jenis Pedal | Pedal Biasa |
| Panjang (m) | 1.2 |
| Kapasiti Muatan | 120kg |
| Nama produk | Basikal basikal gunung kanak-kanak/basikal MTB kanak-kanak |
| warna | Putih, Merah Jambu, Merah, Hijau, Biru, Ungu, Jingga dan sebagainya |
| Gaya | Popular |
| Umur | 3-13 Kanak-kanak Tahun |
| Saiz | 18" 20" 22" Basikal gunung kanak-kanak / Basikal MTB kanak-kanak |
| tayar | Tayar angin, tiub getah, 2.35, A/V |
| pelana | Selesa |
| Bingkai | Bahan Keluli |
| harga | harga terus kilang |
| karton | eksport standard 5 lapis |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | basikal gunung kanak-kanak Pakej : 1pcs/CTN (85% SKD / 45%SKD / CKD / atau sebagai permintaan pelanggan). Murah OEM Custom Kids MTB Mountain Bike Biciletas For Child/Bicicleta de montaa Mtb/Kanak-kanak MTB 20 Pollici 21 Velocit |
| Keupayaan Bekalan | 10000 Keping/Keping setiap Bulan |


[ Brek Dwi Selamat & Rantai Tertutup ]: Selain brek tangan, basikal kanak-kanak ini direka dengan brek coaster yang sesuai untuk kanak-kanak kecil yang tidak mempunyai kuasa yang mencukupi untuk mengawal brek dengan tangan. Sementara itu, pengawal rantai yang tertutup boleh melindungi kanak-kanak daripada cedera dan menyediakan persekitaran mengayuh yang lebih selamat.


[ Perhimpunan Tanpa Kerumitan ]: Didatangkan dengan 95% pra-pasang, basikal kami untuk kanak-kanak hanya membawa anda beberapa langkah untuk disatukan. Lebih-lebih lagi, arahan terperinci disertakan untuk pemasangan yang lebih cekap. Selepas melaraskan tempat duduk dan bar hendal ke ketinggian yang selesa, kanak-kanak bersedia untuk menunggang untuk menikmati aktiviti luar.


[ Saiz Mengesyorkan ]: Basikal 14" sesuai untuk kanak-kanak lelaki dan perempuan berumur 3 hingga 5 tahun; 16" untuk 4 hingga 7 tahun; 18" untuk 4 hingga 8 tahun. Nota: Ukur INSEAM kanak-kanak dan bandingkan dengan SADDLE HEIGHT untuk memeriksa sama ada penunggang boleh menyentuh tanah.
Cool tags: basikal gunung belia, pengilang basikal gunung belia China, pembekal, kilang, ပြည်ပရှိစက်ဘီးရောင်းအား, ပြည်တွင်းတောင်တန်းစက်ဘီးစျေးကွက်, နောက်ဆုံးစျေးနှုန်းတောင်ကြီးစက်ဘီး, စျေးနှုန်းတောင်မော်တာဆိုင်ကယ်ရောင်း, ဒေသခံတောင်တန်းစက်ဘီးစျေးကွက်, ဝယ်ယူစျေးနှုန်းတောင်တက်ရဲဆိုင်ကယ်
Sepasang: Basikal Gunung Permulaan Terbaik
Seterusnya: Basikal Mtb Terbaik
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat



