Drift Trike Dewasa
pengenalan produk
| Sifat-sifat lain | |
| Umur | >12 tahun |
| Bahan Roda | Roda Kembung |
| Bahan Badan | Keluli |
| Boleh dilipat | TIDAK |
| Termasuk tempat duduk | ya |
| Nombor Roda | Tiga |
| Ketinggian Boleh Laras | TIDAK |
| Kelajuan Maks | 35km/j |
| termasuk cahaya | TIDAK |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | JLKJ-DP6 |
| Bateri | Plumbum-asid 36V 12AH |
| Motor | Motor Tanpa Berus 500W |
| Beban Maks | 90 kg |
| Bahan Bingkai | Keluli bersalut serbuk |
| Tayar depan | Roda Kembung 16 inci |
| Tayar belakang | Tayar Kembung 10 inci |
| pegang | Kelajuan Berubah |
| Masa mengecas | 5-8jam |
| Julat | 35-45km |
| Ciri | Penunjuk Kekunci+Kuasa |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | Pakej: 1PCS/CTN Saiz CTN: 92x38x68CM GW/NW:42/40KGS 40HQ: 283PCS |
| Pelabuhan | Ningbo /Shanghai |
| Keupayaan bekalan | 36000 Set/Set sebulan |


Menggerakkan trike drift bersaiz dewasa ini ialah motor tanpa berus 500W yang teguh, memberikan prestasi berdebar-debar yang memastikan tunggangan yang dipacu adrenalin setiap masa. Dipasangkan dengan bateri 36V 12AH asid plumbum, trike ini menawarkan masa main yang dilanjutkan, meliputi jarak 35-45km yang luar biasa dengan sekali cas. Ciri permulaan utama menambah sentuhan kemudahan, membolehkan penunggang menyemarakkan pengembaraan hanyut mereka dengan mudah.


Rasa tergesa-gesa semasa anda menavigasi jalan dengan 16-rim aluminium dawai keluli inci pada roda hadapan, memberikan kestabilan dan estetik yang bergaya. Roda pneumatik 10-inci di bahagian belakang memastikan hanyut yang lancar dan terkawal, manakala brek tangan menambah lapisan kawalan tambahan untuk hentian yang yakin. Trike itu mencapai kelajuan yang menggembirakan 35km/j, memberikan penunggang rasa hanyut berkelajuan tinggi.


Selamat datang untuk bertanya dan memesan – biarkan Drift Trike untuk Dewasa mentakrifkan semula konsep hanyut anda, menjadikan setiap tunggangan menjadi cabaran yang memacu adrenalin. Hayati kuasa, gaya dan keseronokan dengan trike drift berkualiti tinggi, kaya dengan ciri dan mesra bajet kami yang direka khusus untuk penunggang dewasa yang berani.
Cool tags: trike drift dewasa, China drift trike dewasa pengeluar, pembekal, kilang, ဒေသဆိုင်ရာတောင်တန်းစက်ဘီးဈေးကွက်, ကြောင်ကွန်ဒို, စက်ဘီး - ခေါင်းစဉ်သုံးဘီးဆိုင်ကယ်, ကလေးငယ်များအတွက်လက်ချောင်းရုပ်သေး, စိတ်ကူးစိတ်သန်းသုံးဘီးဆိုင်ကယ်, လျှပ်စစ်စက်ဘီးအတွက်အခိုးအငှေ့ညှိရာကိရိယာချုပ်ကိုင်မှု
Sepasang: tidak
Seterusnya: Elektrik Drift Trike
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







