Stroller Ringan
pengenalan produk
| Boleh Dilipat | ya |
| Sifat-sifat lain | |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | ZSYBS-S6021 |
| bahan | Poliester |
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Galas Beban | 15kg |
| Kumpulan umur | 0-3 tahun |
| Nama Produk | S6021 |
| Fungsi | Lipat Auto |
| taip | Stroller Bayi Boleh Lipat Ringan |
| Warna | Hitam |
| Umur yang Sesuai | 0-3tahun |
| roda | Depan 7 Inci, Belakang 8.5 Inci |
| Ciri | Tempat duduk boleh dilipat automatik ke hadapan dan ke belakang |
| MOQ | 430 |
| Pakej | 485 * 250 * 615mm |
| berat bersih | 8.9kg |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | Berat Bersih: 8.9kg |
| Berat kasar: 10.5kg | |
| Saiz pembungkusan: 485 * 250 * 615mm | |
| Unit Jualan: | Item tunggal |
| Saiz pakej tunggal: | 48.5X25X61.5 cm |
| Berat kasar tunggal: | 10.500 kg |


Dicipta dengan ketepatan, rangka Stroller Ringan kami dibina daripada aloi aluminium tahan lasak, memberikan keseimbangan sempurna antara kekuatan dan berat. Reka bentuk stabil empat roda yang inovatif menyediakan perjalanan yang lancar dan selamat, meningkatkan keselamatan dan kestabilan keseluruhan kereta dorong. Sama ada menavigasi kaki lima bandar atau mengatasi pelbagai rupa bumi, kereta dorong kami memastikan perjalanan yang boleh dipercayai dan selesa untuk ibu bapa dan anak.


Keserbagunaan memenuhi praktikal dengan Light Stroller kami, kerana ia mempunyai mekanisme lipatan yang mudah untuk penyimpanan yang mudah. Sama ada anda kekurangan ruang di rumah atau bersiap untuk perjalanan, reka bentuk yang padat memastikan anda boleh menyimpan kereta dorong dengan mudah apabila tidak digunakan. Ciri ini menjadikannya pilihan ideal untuk ibu bapa yang mengutamakan kemudahan tanpa menjejaskan kualiti.
Cool tags: kereta dorong ringan, pengeluar kereta dorong ringan China, pembekal, kilang, ကလေးတွေအတွက်ကက်ဘိနက်သော့ခတ်, Kereta bayi kereta dorong payung padat, ကလေးများအတွက်ခွက်, ကလေးများရေချိုးထုတ်ကုန်များ, ကလေးများ၏မွေးနေ့ဖယောင်းတိုင်, ကလေးတွေရဲ့ tableware
Sepasang: tidak
Seterusnya: Stroller Bassinet
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat


