Pejalan Kaki Beroda
pengenalan produk
| Sifat-sifat lain | |
| Tempat asal | Hebei, China |
| Jenama | DAODEBAO |
| Nombor model | BTM-501 |
| bahan | plastik |
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Galas Beban | 20kg |
| Kumpulan umur | 0-3 tahun |
| Nama Produk | Penolak 3 dalam 1 mainan muzikal baby walker menaiki kereta |
| Warna | Hitam biru, Merah, Hijau |
| Fungsi | mustic, ringan dll. |
| roda | 7 Roda |
| Umur | 6~18 bulan |
| Memuatkan berat | 30kg |
| Ketinggian | boleh laras |
| Saiz kadbod | 72*60*60sm |
| Pakej | 6pcs/ctn |
| N.W./G.W | 15kg/16.5kg |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Butiran Pembungkusan | Pakej Standard Antarabangsa, 6 Keping/ kadbod |
| Pelabuhan | Tianjinxingang |
| Keupayaan bekalan | 2000 Keping/Keping |
Di tengah-tengah pejalan kaki bayi kami ialah lapan roda universal, direka bentuk secara strategik untuk mengelakkan terbalik dan memastikan platform yang selamat dan stabil untuk pengembaraan si kecil anda. Roda ini bukan sahaja menyediakan mobiliti tetapi asas untuk bayi anda membina keyakinan dan koordinasi semasa mereka mengemudi dunia di sekeliling mereka.
Keselesaan adalah yang utama, dan alat bantu jalan bayi kami memberikan kusyen yang empuk dan tebal yang membuai bayi anda dengan selesa. Sebagai teman yang berdedikasi untuk bayi yang belajar berjalan, pejalan kaki ini menjadi syurga yang selesa, menggalakkan si kecil anda meneroka dengan rasa selamat dan mudah. Reka bentuk ini membolehkan untuk bermain bebas, memberikan bayi anda kebebasan untuk mengambil langkah pertama itu sendiri sambil memberikan orang dewasa masa yang sesuai untuk berehat.

Cool tags: pejalan kaki bayi beroda, China pejalan kaki bayi beroda pengeluar, pembekal, kilang, Baby Walker, Walkers Childrens, Walker bayi, Tekan Toy Walker, Walker kerusi roda, Mainan walker
Sepasang: Kidly Walker
Seterusnya: Mainan Berjalan Selama 9 Bulan
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat








