Kereta Imbangan Kanak-Kanak Aloi Aluminium
pengenalan produk
| Bahan Garpu | aluminium |
| Saiz Roda | 12" |
| Bahan Bingkai | Aloi aluminium |
| Sifat-sifat lain | |
| Bahan Rim | Aloi aluminium |
| Jenis Bingkai | Bingkai Keras (Pendam Bukan Belakang) |
| Tempat asal | Hebei, China |
| Nombor model | HBKB-CB210 |
| Berat kasar | 3.9KG |
| Berat bersih | 3.2KG |
| Roda Latihan | Tidak |
| Warna | Kelabu/HIJAU/PINK |
| Nombor Roda | roda |
| Saiz Roda | 12 inci |
| Bahan Rim | Aloi aluminium |
| Berat kasar | 4.8kg |
| Umur Sesuai | 18 bulan ke atas |
| Jantina | Uniseks |
| Pembungkusan dan penghantaran | |
| Unit Jualan: | Item tunggal |
| Saiz pakej tunggal: | 60X17X38 sm |
| Berat kasar tunggal: | 3.900 kg |


Pendirian hendal aloi aluminium hitam anggun meningkatkan estetika keseluruhan, menjelmakan reka bentuk moden dan bergaya. Melengkapkan ini ialah rim roda aloi aluminium dengan hab hitam, menawarkan bukan sahaja daya tarikan visual yang menarik tetapi juga memastikan ketahanan dan tunggangan yang lancar untuk si manja anda.


Penyesuaian berada di barisan hadapan Kereta Imbangan Kanak-Kanak Aloi Aluminium kami, dengan pelana boleh laras dan ketinggian bar hendal yang memenuhi keperluan unik pertumbuhan anak anda. Spektrum pilihan warna yang tersedia membolehkan anda memperibadikan keseimbangan kereta, memastikan ia bergema dengan pilihan dan gaya anak anda.


Kereta Imbangan Kanak-Kanak Aloi Aluminium ini lebih daripada sekadar cara pengangkutan; ia adalah pernyataan kualiti, inovasi dan tanggungjawab alam sekitar. Rebutlah peluang untuk memberikan anak anda pengalaman menaiki kenderaan yang merangkumi gabungan sempurna gaya, ketahanan dan reka bentuk yang mementingkan alam sekitar. Tanya hari ini dan biarkan perjalanan penerokaan pada Kereta Imbangan Kanak-kanak Aloi Aluminium kami bermula - di mana kecemerlangan memenuhi kemampuan.
Cool tags: kereta imbangan kanak-kanak aloi aluminium, pengeluar kereta pengimbang kanak-kanak aloi aluminium China, pembekal, kilang, စက်ဘီးကုန်ထုတ်လုပ်မှုလုပ်ငန်းစဉ်, စခန်းချရန်လျှပ်စစ်စက်ဘီးစီးခြင်း, သီချင်းဆိုဘို့သုံးဘီးဆိုင်, ကလေးတွေအတွက်ကက်ဘိနက်သော့ခတ်, ထိပ်တန်းလျှပ်စစ်ဆိုင်ကယ်, အနုပညာ - ခေါင်းစဉ်သုံးဘီးဆိုင်ကယ်
Seterusnya: Basikal Imbangan Tanpa Pedal
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







